Pragniemy Państwu w prosty sposób przybliżyć różne możliwości zabezpieczenia swoich ukochanych czterech kątów, siedziby firmy, magazynów, hal produkcyjnych, terenów budowy oraz wielu innych obiektów.

Dobór odpowiedniego systemu, dostosowanego do konkretnych potrzeb nie jest tak prosty, jakby się to mogło wydawać. Nie wystarczy iść do hipermarketu kupić pierwszy lepszy zestaw alarmowy i go zamontować. Niska jakość jego wykonania będzie odpowiadała niskiej jakości w działaniu. Może zgłaszać fałszywe alarmy, być uciążliwy w obsłudze, a co gorsze, może nie zadziałać w chwili właściwego zagrożenia. Aby system w pełni spełniał wszystkie założenia techniczne oraz był przystosowany do Państwa konieczna jest wizja danego lokalu, pozwalająca na analizę zaistniałych zagrożeń oraz indywidualne dobranie optymalnego i satysfakcjonującego rozwiązania.

System alarmowy to zespół zależnych od siebie i współdziałających pomiędzy sobą urządzeń. W swojej strukturze zawiera elementy wykonawcze - sygnalizatory akustyczno-optyczne - do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych - informujące najbliższe otoczenia o zaistniałym zagrożeniu . Urządzenia kontrolno-informacyjne, jak klawiatury (wyposażone w wyświetlacze LCD lub wskaźniki diodowe - LED). Jednak najważniejszym elementem od którego zależy poprawne działanie systemy to odpowiedni dobór czujników do danego otoczenia i możliwych zagrożeń oraz ich odpowiednia lokalizacja na wybranym obiekcie.

Jednakże elementy te nie będą działać bez wykonania odpowiedniej instalacji, którą możemy podzielić na 3 rodzaje:

Dobrze zaprojektowany system, odpowiednio dobrane elementy oraz staranne wykonanie instalacji pozwalają cieszyć się dobrze działającym systemem, spokojnymi wakacjami, których nikt nie będzie przerywał telefonem, że na przykład, od 2 dni Państwa system budzi sąsiadów oraz spokojnym snem - bez niepotrzebnej pobudki w środku nocy.

Firma Produkcyjno-Handlowo-Uslugowa JOTRON Ul. Rózyckiego 6/41 31-324 Kraków NIP: 676-180-56-83 Tel. 12-383-24-66 ERA: 602 30 80 09 PLAY:883-268-281
Sitemap